Daniels Kīzs „Puķes Aldžernonam”

Izdevniecība Zvaigzne ABC, 304.lpp

Čārlijs Gordons pošas ceļā, kuru vēl neviens nav gājis. Viņa IQ kopš dzimšanas ir ļoti zems, tādēļ viņš ir ideāls materiāls eksperimentālai ķirurģiskai operācijai, ar kuras palīdzību zinātnieki cer attīstīt viņa prāta spējas. Šī metode jau ar spožiem panākumiem pārbaudīta eksperimentā ar laboratorijas peli, vārdā Aldžernons.
Operācija ir veiksmīga, un jau drīz Čārlijs prāta spēju ziņā pārspēj ārstus, kuri nodrošinājuši viņam šo metamorfozi. Viss liek domāt, ka šis eksperiments nozīmē grandiozu revolūciju zinātnē – taču Aldžernons pēkšņi sāk regresēt. Vai tas pats notiks ar Čārliju?

Šitā gramata ir par vienu lāga puisi Čarliju un viņa draugu gudero peli Alžeronu. Sākuma viņš nav guders jo Alžerons viņu appspēlē laberintos un čurā biksēs. Tad labais dakters Neimāris Čārliju sadakterē un šis paliek guders. Guderā pele paliek skumja jo vairs nevar Čārliju apspēlēt un nomirst. Alžerons tagad ir debesīs pie Dieviņa bet Čārlijs nes pelei uz kapu puķes. Beigās es un Čārlijs raudam jo aizmirsa kā jāraksta mūzika un mamma ir tikpat dumja kā Čārlijs.

Es došu šitaj grāmatai piecas bļembas jo tā ir viena varena grāmata kas ir jālasa katram . Arī ja viņš grāmatas nelasa . Vai ir tik dumš kā Čārlijs. Ir par ko padomāt un gribas to 020413_2026_HughHoweyWo2.pnguzdāvināt draugam. Liels paldies Killer bloka kundzei no Zvaigznes grāmatu veikala ka es varēju šito supergrāmatu izlasīt.

2 komentāri

Filed under Uncategorized

2 responses to “Daniels Kīzs „Puķes Aldžernonam”

  1. Šī nenoliedzami ir labākais, trāpīgākais un jaukākais šīs grāmatas apraksts, ko esmu lasījusi.

  2. Atbalsojums: Grāmatas, par kurām es neuzrakstīju blogā. Pirmā daļa. | Andris lasa

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s